wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatności
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Płatności

Formy płatności:

W naszym sklepie ofermy dwie możliwości opłacenia Państwa zamówienia:

  1. Płatność przy odbiorze, czyli opłatę za towar uiszczają Państwo bezpośrednio w momencie odbioru zamówienia
  2. Płatność przelewem tradycyjnym, oraz z wykorzystaniem serwisu Przelewy24.pl

W chwili wyboru płatności przelewem, kartą, lub online są Klienci są zobowiązani do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni, w przypadku kiedy nie odnotujemy płatności, zamówienie zostaje anulowane.
 

Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online Przelewy24.pl. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

Realizacja Państwa zamówienia rozpocznie się w momencie odnotowania płatności na koncie bankowym sklepu MultiGalanteria.pl


Dane potrzebne do wykonania przelewu, przy wyborze przelewu tradycyjnego:
 

ATR "Wrzos"

ul. Tatrzańska 2B

41-600 Świętochłowice

02 1050 1214 1000 0091 3400 2550


Przejdź do strony głównej