wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Standard Multigalanteria.pl
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Standard Multigalanteria.pl

alt


GALANTERIA SKÓRZANA


W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór galanterii skórzanej.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty jak: etui, kosmetyczki, paski, portfele skórzane, raportówki, teczki, torebki oraz walizki.


Warto zakupić produkt w serwisie MultiGalanteria.pl ponieważ w naszym sklepie ZAWSZE :1. Towar przed wysyłką jest sprawdzany - dlatego otrzymują Państwo w przesyłce produkt w 100% pozbawiony wad !

2. Fachowe doradztwo - dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Oprócz odpowiedzi na pytania, śmiało służymy radą odnośnie wyboru produktu.

3. Szybka wysyłka - Jeżeli dokonają Państwo wpłaty za zakupy na nasze konto do godziny 14:00, wysyłka zakupionego towaru następuje jeszcze tego samego dnia !

4. Informacje na bieżąco - Jeżeli jest konieczność poinformowania klienta o niespodziewanym wydłużeniu oczekiwania na towar, klient informowany jest natychmiastowo, co pozwala zachować spokój zarówno u Państwa jak i u nas.

5. Wygodny proces reklamacji - W przypadku konieczności skorzystania z reklamacji (czego Państwu nie życzymy :) ), proces ten odbywa się metodą wysyłkową.

6. Bezpieczna przesyłka - Zakupiony towar zostaje bezpiecznie opakowany przed wysyłką, w ten sposób dajemy Państwu pewność, że przesyłka, która zostanie dostarczona do Państwa rąk nie będzie posiadała uszkodzonego produktu.

Przejdź do strony głównej